Daj drugie życie swoim butom!
Zakład szewski z tradycjami
Odwiedź nas

Usługi

Kompleksowo zajmiemy się Twoimi butami.

Naprawa obuwia

Profesjonalne usługi naprawy i renowacji obuwia, od wymiany fleków i podklejania podeszw, po renowacje skóry i wymianę szwów, aby Twoje buty służyły Ci dłużej i lepiej.

Usługi kaletnicze

Kompleksowe usługi naprawy i renowacji wyrobów skórzanych, w tym wymianę zamków, naprawę pasków, odświeżanie powierzchni torebek oraz odnawianie portfeli, aby przywrócić im pierwotny wygląd i funkcjonalność.

Akcesoria

W naszym zakładzie znajdziesz szeroką gamę akcesoriów do obuwia, w tym wysokiej jakości wkładki, impregnaty, kremy do pielęgnacji skóry oraz sznurowadła, które pomogą Ci utrzymać Twoje buty w doskonałym stanie.

Kultura naprawy

Koncepcja kultury naprawy jest odpowiedzią na współczesne problemy związane z konsumpcjonizmem i produkcją masową, która generuje ogromne ilości odpadów i przyczynia się do degradacji środowiska naturalnego. Kultura naprawy promuje ideę przedłużania życia produktów przez ich naprawianie, co stanowi alternatywę dla kupowania nowych przedmiotów. Podejście to zakłada, że naprawa i konserwacja przedmiotów są bardziej wartościowe niż ich ciągła wymiana. Jest to podejście, które kiedyś było normą, ale z czasem zostało zastąpione przez „kulturę jednorazowości”.

Historia

Historia naszej firmy sięga początku XX wieku.

Kontakt

Zakład czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17